Kafija

Šķīstošā kafija

Šķīstošā kafija

Šķīstošā kafija mums ir pazīstama jau sen. Iespējams, ka lielai daļai no jums tieši šķīstošā kafija bija pirmais veids, kā iepazīt kafijas garšu. Mūsdienās bieži tā tiek lietota brīžos, kad nav iespējas samalt pupiņas vai pagatavot dzērienu no maltas kafijas. Bet vai zināji, ka ir vēl vairāki pārsteidzoši veidi, kā pielietot šķīstošo kafiju?

Meksikāņu ēdieni

Vai zināji, ka 1 tējkarote šķīstošās kafijas lieliski noderēs kā piedeva meksikāņu ēdieniem? Ja izbaudi asos meksikāņu ēdienus ar čili un pupiņām, iesakām pievienot nedaudz šķīstošās kafijas, un mazliet cukuru un sāli balansam. Garšas buķete Tevi patiesi pārsteigs! Tikai neaizraujies ar kafijas daudzumu, jo tad ēdiens var palikt rūgts.

Boloņas mērce

Tāpat šķīstošā kafija lieliski iederēsies, ja to pievienosi Boloņas mērcei. Vienalga, vai esi mūsu mērces fans, vai arī patīk gatavot savu versiju – noteikti pievieno nedaudz kafijas kamēr mērce vēl burbuļo pannā, un tā iegūs daudz pilnīgāku garšu!

Kulinārija

Šķīstošā kafija lieliski noderēs tad, ja vēlies cept kādus cepumus vai kūkas ar kafijas garšu. Tā kā kafija ir pulveris, kas pilnībā izšķīst, nav nepieciešams mīklai pievienot gatavu kafiju, tā padarot. mīklu pārāk šķidru.

Steiki un cepetis

Izrādās, ka kafija un gaļa patiešām pasakaini sader kopā. Vai zināji, ka šķīstošā kafija var būt kā pārsteiguma sastāvdaļa pikantu steiku vai cepešu rīvēšanai? Pagatavo garšvielu maisījumu, izmantojot šķīstošo kafiju, kūpinātas paprikas, brūnā cukura un gaļas sauso garšvielu maisījumu. Izlemjot, cik daudz kafijas pievienot, sāc ar mazu attiecību, viena daļa kafijas pret divām daļām cukura un garšvielu, pēc tam pielāgo pēc garšas (ņem vērā, ka kafijas garša kļūs intensīvāka, kamēr gaļa cepsies).

Saldie ēdieni

Šķīstošā kafija arī lieliski noderēs, lai mazliet piedotu rūgtumu saldajiem ēdieniem. Pievieno kafiju saldējuma vai piena kokteiļiem, kā arī izmanto šķīstošās kafijas pulveri kā lielisku dekorāciju saldējumam vai kādai kūkai.

Vai zināju par šiem kafijas izmantošanas veidiem? Vienalga, vai fano par mūsu Premium vai Classical šķīstošo kafiju, esam pārliecināti, ka priekšā Tevi gaida daudz jauku pārsteigumu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *