Slide 1 - copy
KATRS EĻĻAS
PILIENS IR
STĀSTS PAR
MĪLESTĪBU
Slide 1 - copy - copy
Extra Virgin eļļas ražošanai
izmanto augstākā labuma
olīvu izlases
Slide 1 - copy - copy
Pietro Coricelli misija ir popularizēt olīveļļas un Vidusjūras virtuves garšas visā pasaulē.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

PIETRO CORICELLI dibināts 1939.gadā Itālijas pilsētā Spoletto, Umbrijas reģiona centrā. Jau 4 paaudžu ģimenes locekļi līdz šīm brīdim iesaistās zīmola un produktu attīstībā. Aizraušanās ar izsmalcinātām garšām, kas tiek nodotas no paaudzes paaudzē, vienmēr ir bijusi Coricelli ģimenes vērtība. Taču tikpat liela vērtība ģimenei ir jaunu produktu radīšana. Mūsdienās Pietro Coricelli ir viens no galvenajiem pārtikā lietojamo eļļu ražotājiem Eiropā, un uzņēmuma produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 110 pasaules valstīm, padarot to par vienu no izplatītākajiem un atpazīstamākajiem Itālijas zīmoliem visā pasaulē. Uzņēmuma produkcija ir novērtēta ar augstāko kvalitāti apliecinošiem sertifikātiem. Ģimenes uzņēmuma misija ir popularizēt olīveļļas un Vidusjūras virtuves garšas visā pasaulē. Tāpēc, kā jau īstenam itāļu ražotājam, uzņēmumam sortimentā pieejamas arī pēc tradicionālām un autentiskām receptēm gatavotas itāļu mērces makaronu ēdieniem, makaroni , pesto, balzāmetiķis un balzāmetiķa glazūra “Aceto Balsamico di Modena” – viss, kas nepieciešams, lai Jūsu varētu iegūt un baudīt pilnvērtīgu, gardu un izsmalcinātu maltīti ģimenes vai draugu lokā.

PIETRO CORICELLI ir dibināts 1939.gadā Itālijas pilsētā Spoletto, Umbrijas reģiona centrā. Līdz šim brīdim jau 4 paaudžu ģimenes locekļi iesaistās zīmola un produktu attīstībā. Aizraušanās ar izsmalcinātām garšām, kas tiek nodotas no paaudzes paaudzē, vienmēr ir bijusi Pietro Coricelli ģimenes vērtība. Mūsdienās Pietro Coricelli ir viens no galvenajiem, izplatītākajiem un atpazīstamākajiem pārtikā lietojamo eļļu ražotājiem un zīmoliem Eiropā, jo uzņēmuma produkcija tiek eksportēta uz vairāk kā 110 pasaules valstīm. Šie produkti ir novērtēti ar augstāko kvalitāti apliecinošiem sertifikātiem. 

Pietro Coricelli misija ir popularizēt olīveļļas un Vidusjūras virtuves garšas visā pasaulē. Tāpēc, kā jau īstenam itāļu ražotājam, Pietro Coricelli uzņēmumam sortimentā pieejamas gan olīvu eļļas, gan arī pēc tradicionālām un autentiskām receptēm gatavotas itāļu mērces makaronu ēdieniem, makaroni , pesto, balzametiķis un balzametiķa glazūra “Aceto Balsamico di Modena” 

Pietro Coricelli – viss labākais no Itālijas vidienes, lai Jūsu varētu iegūt un baudīt pilnvērtīgu, gardu un izsmalcinātu maltīti ģimenes vai draugu lokā. PIETRO CORICELLI SERTIFIKĀCIJAS

Pietro Coricelli sertifikāti