Turpināt Iepirkties

Pietro Coricelli Rīsu kliju eļļa 1000ml

7,49

✅ Izgatavota no rīsu klijām, kas padara to bagātu ar E vitamīnu.

✅ Eļļas sastāvā ir dabisks antioksidants Omega 3 un dabisks antioksidants Gamma Orizanols, kas aizkavē šūnu novecošanos un palīdz samazināt holesterīna absorbciju un palielina holesterīna izvadīšanu.

✅ Rīsu eļļa ir lielisks antioksidantu avots, kas veicina asins mikrocirkulāciju un vajadzīgo barības vielu piegādi ādai.

✅ Eļļai piemīt maiga un neitrāla, varbūt mazliet riekstaina garša.

✅ Nesatur trans-taukus.

✅ Piemērota sautēšanai, grilēšanai, cepšanai (pat augstās temperatūrās līdz 232 °C ), marinādēm, zupām, produktu apmaisīšanai un tā lieliski noder salātu mērcēs.

✅ Sertificēts vegānisks produkts.

Pārdots: 14

Pietro Coricelli Rīsu kliju eļļa 

  • Rīsu kliju eļļa ir salīdzinoši jauna dalībniece cepamo eļļu kategorijā un, iespējams, veselīgākā. Tas ir vairāku iemeslu dēļ: viens no iemesliem – tai ir ideāls polinepiesātināto tauku (PUFA) un mononepiesātināto tauku (MUFA) līdzsvars. Precīzāk sakot, rīsu kliju eļļā ir 37 % polinepiesātināto tauku un 45 %  mononepiesātināto tauku, gandrīz attiecība 1:1.
  • Rīsu kliju eļļa ir izgatavota no klijām, kas padara to bagātu ar E vitamīnu, kas būtībā ir antioksidants. To gatavo (ekstrahē) no cietā, brūnā rīsu slāņa, ko sauc par rīsu miziņu.
  • Šī eļļa ir zināma ar augstu dūmu temperatūru (līdz 232 °C) un maigu garšu, padarot to piemērotu gatavošanai augstā temperatūrā, piemēram, cepšanai. Tā ir iecienīta kā cepamā eļļa vairākās Āzijas valstīs, tostarp Bangladešā, Japānā, Indijā un Ķīnā.
  • Eļļa ir bagātināta ar nepiesātinātām taukskābēm, kas novērš sirds un asinsvadu slimības, kā arī holesterīna uzkrāšanos asinīs. Šīs eļļas sastāvā ir dabisks antioksidants Omega 3 un dabisks antioksidants Gamma Orizanols, kas aizkavē šūnu novecošanos un palīdz samazināt holesterīna absorbciju un palielina holesterīna izvadīšanu.
  • Rīsu eļļa ir lielisks antioksidantu avots, kas veicina asins mikrocirkulāciju un vajadzīgo barības vielu piegādi ādai. Samazina ādas novecošanos, krunciņu veidošanos un tumšo loku veidošanos zem acīm. To sauc par sirdij draudzīgu eļļu.
  • Eļļai piemīt maiga un neitrāla, varbūt mazliet riekstaina garša.

Tilpums: 1000ml 

Ražotājs: Pietro Coricelli Itālijā   IT

Papildu informācija

Svars 0.530 kg

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas: Rīsu kliju eļļa.

Uzturvērtība

Uzturvērtība  uz 100 ml produkta
Enerģētiskā vērtība 3404kJ/828kcal
Tauki, 92 g
no tiem piesātinātas taukskābes: 22 g
mononepiesātinātās taukskābes: 39 g
polinepiesātinātās taukskābes: 31 g
Ogļhidrāti: 0 g
no tiem cukuri: 0 g
Olbaltumvielas: 0 g
Sals: 0 g
Gamma Orizanols: 312 mg

Lietošana

Lietošana: šo eļļu var izmantot sautēšanai, grilēšanai, cepšanai (pat augstās temperatūrās līdz 232 °C ), marinādēm, zupām, produktu apmaisīšanai un tā lieliski noder salātu mērcēs. Tā ir viegla un universāla. Pat gatavojot augstā temperatūrā, eļļa nezaudē savu uzturvērtību. Var izmantot cepumos un kūkās, aizvietojot sviestu. Rīsu kliju eļļa ir mazāk viskoza, kas nozīmē, ka tā nelīp pie pārtikas. Tā absorbē mazāk eļļas, tāpēc arī gatavojot nav jāizmanto liels daudzums eļļas, tādējādi ēdiens arī kļūst mazāk taukains.

Jums arī varētu patikt…