Turpināt Iepirkties
-15%

Pietro Coricelli Modena I.G.P. Balzametiķa krēms 250ml

3,49 2,97

✅ Izgatavots no Modenas IGP balzamiko etiķa.

✅ Sulīga piedeva gaļas un zivju ēdieniem, zupām un mērcēm.

✅ Lieliski piemērots salātu dekorēšanai un garšu dažādošanai.

✅ Ideāls lietošanai kopā ar mocarella vai cietajiem sieriem.

✅ Brīnišķīgs dekors un garšas papildinātājs saldējumam un dažādiem desertiem

Pietro Coricelli Modenas Balzametiķa krēms

Modenas balzametiķa krēms tiek gatavots no koncentrētas vīnogu sulas, ko sauc par misu, un Modenas balzamiko etiķa, kas norāda uz aizsargātu ģeogrāfisko izcelsmi. Ja vīnogu misas ieguve netiek regulēta, tad nosaukumā esošais Modenas balzamiko etiķis norāda, ka glazūras sastāvā esošais balzametiķis nācis tieši no šī Itālijas reģiona, tā izcelsme tiek stingri kontrolēta un šis produkts atbilst visiem lieliska, kvalitatīva balzametiķa kritērijiem, lai jūsu maltītei piešķirtu daudzveidīgāku un krāsaināku garšu.

Balzametiķa glazūra ir sulīga piedeva pikantu un saldu ēdienu pagatavošanai. Pievienojiet to svaigiem salātiem, dažādu konsistenču zupām vai zivīm, mocarella sieram vai cietajiem sieriem. Ar to varat bagātināt ceptu un grilētu gaļas ēdienu dekorējumu un garšu. Pat suši iegūs jaunu, vēl neatklātu garšas buķeti. Izmantojiet to, lai dekorētu dažādus desertus, pievienojiet saldējumam vai veidojiet vizuālus noformējumus uz šķīvja, padarot ēdienu vizuāli izsmalcinātu un garšās bagātīgāku.

Pietro Coricelli balzametiķa glazūra ir lielisks papildinājums jebkuram ēdienam un piešķir tam jaunas, vēl neatklātas garšu nianses.

Tilpums: 250ml

Ražotājs: Itālijā, Pietro Coricelli SpA IT

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas: koncentrēta vīnogu sula, balzamiko etiķis no Modenas – Aceto Balsamico di Modena AĢIN 20% (vīna etiķis, koncentrēta vīnogu misa, krāsviela karamele E150d), modificēta ciete. Satur sulfītus. Pirms lietošanas labi sakratīt.

Uzturvērtība

Uzturvērtība
Vidējā vērtībaUz 100g produkta
Enerģētiskā vērtība234kJ/994kcal
Tauki,0 g
no tiem piesātinātas taukskābes:0 g
Ogļhidrāti:55 g
no tiem cukuri:50 g
Olbaltumvielas:1 g
Sals:0.02 g

Jums arī varētu patikt…