Turpināt Iepirkties

Nip Cool Twister

18,47

 • Nip Cool Twister ir pasaulē pirmais ūdens dzesētājs, kas atdzesē verdošu ūdeni līdz 40, 50 vai 60˚C tikai 80 sekundēs.
 • Nip Cool Twister taupa nervus un laiku. Jūs varat pagatavot bērnam ēdienu vienā mirklī!
 • Jūs varat izmantot Nip Cool Twister visām standarta zīdaiņu pudelītēm.
 • Tas darbojas bez elektrības un ir absolūti higiēnisks, ja tiek lietots atbilstoši norādījumiem, jo dzesējošais ūdens un karstais ūdens bērna ēdienam ir pilnīgi nodalīti viens no otrai.
 • Atjautīgi izdomātā ierīce darbojas pēc siltuma atdeves principa.
 • Jo vairāk aukstā ūdens ir Nip Cool Twisterā, jo lielāks ir dzesējošais efekts.

Tikai 1 produkti noliktavā

Pārdots: 8

Nip Cool Twister ūdens dzesētājs

Nip Cool Twister ūdens dzesētājs ir pasaulē pirmais ūdens dzesētājs, kas atdzesē verdošu ūdeni līdz 40, 50 vai 60˚C tikai 80 sekundēs. COOL TWISTER taupa nervus un laiku. Jūs varat pagatavot bērnam ēdienu vienā mirklī!

 

Veselīgam zīdaiņu ēdienam vajadzīga pareiza temperatūra. Bieži ir nepieciešams sākumā uzvārīt ūdeni un pēc tam atdzesēt to līdz 40, 50 vai 60˚C pirms tas tik pievienots, piemēram, piena pulverim, lai pagatavotu ēdienu mazulim.

Tikai ievērojot pareizu temperatūru var būt pārliecināts, ka ēdiens nekļūs kunkuļains, nezaudēs vitamīnus un citas vērtīgas sastāvdaļas.

Jūs varat izmantot Nip Cool Twister visām standarta zīdaiņu pudelītēm. Tas darbojas bez elektrības un ir absolūti higiēnisks, ja tiek lietots atbilstoši norādījumiem, jo dzesējošais ūdens un karstais ūdens bērna ēdienam ir pilnīgi nodalīti viens no otrai.

Atjautīgi izdomātā ierīce darbojas pēc siltuma atdeves principa. Jo vairāk aukstā ūdens ir Nip Cool Twisterā, jo lielāks ir dzesējošais efekts.

Ja Nip Cool Twisterā iepilda 450ml aukstā ūdens, verdošais ūdens, tekot cauri ierīcei, atdziest līdz 40˚C. Ja ir iepildīti 280ml vai 180ml aukstā ūdens, dzesējamais ūdens atdzisīs līdz, attiecīgi, 50 vai 60˚C. Lai iepildītu  nepieciešamo ūdens daudzumu, lūdzu, izmantojiet piemērotu mērtrauku vai iedaļas uz bērna ēdināšanai lietojamās pudeles.

Bērna ēdiena pagatavošanai nepieciešamo temperatūru ražotājs norāda uz iepakojuma. Pēc ūdens atdzesēšanas  līdz vajadzīgajai temperatūrai pagatavojiet bērna ēdienu atbilstoši produkta ražotāja instrukcijai.

 

Lietošanas instrukcija.

 1. Atskrūvējiet sarkano skrūvi un piepildiet COOL TWISTER ar atdzesēšanai vajadzīgo ūdens daudzumu: 450ml (pilns) atdzesēs vārošu ūdeni līdz 40˚C, 280ml – līdz 50˚C, 180ml – līdz 60˚C. Lūdzu, iepildiet aukstu ūdeni. Vēlams, lai šis ūdens pirms tam būtu vārīts. Pēc tam aiztaisiet tvertni ar sarkano skrūvi.
 2. Pirms pirmās lietošanas COOL TWISTER jāievieto ledusskapī vismaz uz 1 stundu, lai tas sasniegtu temperatūru 5-10˚C. Turpmāk katru reizi pēc lietošanas COOL TWISTER jānovieto atpakaļ ledusskapī.
 3. Piepildiet COOL TWISTER mērglāzi līdz atzīmei (210ml) ar verdošu ūdeni.
 4. Uzskrūvējiet COOL TWISTER korpusu uz mērglāzes.
 5. Sagatavojiet pudelīti bērna barošanai.
 6. Pagrieziet COOL TWISTER par 180˚ un uzlieciet to uz pudelītes. Kamēr karstais ūdens iztek cauri COOL TWISTER pudelītē, tas atdziest atbilstoši aukstā ūdens daudzumam, kas ieliets COOL TWISTER dzesējošajā elementā.

 

Ražotājs: Nurnberg Gummi, Vācija 🇩🇪

Papildu informācija

Svars0,30 kg

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Nip Cool Twister”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Jums arī varētu patikt…