Turpināt Iepirkties

Felce Azzurra Zen Dārzs gaisa atsvaidzinātājs 250ml

2,26

Felce Azzurra Zen Dārzs parfimēts gaisa atsvaidzinātājs uz bezūdens formulas bāzes.

Felce Azzurra Zen Dārzs gaisa atsvaidzinātājs

Parfimēts gaisa atsvaidzinātājs sprejs “Zen Dārzs” uz bezūdens formulas bāzes. Nodrošina patīkamu un ilglaicīgu smaržu.

Aromāta notis:

Augšējā: Akvatiskās notis, Melone, Maijpuķīte, Svaiguma notis

Kodols: Peonija, Tuberoze, Ceriņi, Sausserdis

Bāze: Pačūlija, Muskuss, Rozā pipari

 

Tilpums: 250ml

Ražotājs: Paglieri Spa, Itālija 🇮🇹

Ķīmiskais sastāvs

Satur: 4-tert-Butylcyclohexyl acetate, Linalool. Var izraisīt alerģiskās reakcijas. Ja nepieciešama medicīniska palīdzība, saglabājiet produkta iepakojumu vai etiķeti un turiet pie rokas.

Lietošana

Lietošanas instrukcija: Pirms lietošanas labi sakratīt. Neizsmidzināt tieši uz audumiem, dīvāna un citiem priekšmetiem. Nelietojiet pārmērīgu produkta daudzumu. Izsmidziniet, turot aerosolu uz augšu.

Piesardzības pasākumi

UZMANĪBU!  Īpaši viegli uzliesmojošs aerosols. Aerosola balons ir zem spiediena. Var uzsprāgt pie karstuma avotiem. Izraisa nopietnu acu kairinājumu.  Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām.

Glabāšana. Piesardzība drošai lietošanai: Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā!  Turēt no tiešiem saules stariem. Sargāt no karstuma avotiem, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas uguns un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmidziniet uz atklātas liesmas vai citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt. Neizurbt vai nesadedzināt balonu pat pēc lietošanas, nesmidziniet pie atklātas liesmas un karstiem priekšmetiem. Ja nokļūst acīs: rūpīgi skalot vairākas minūtes. Ja ir kontaktlēcas, izņemiet tos un turpiniet skalot.  Gadījumā, ja acu kairinājums nepāriet, konsultējieties ar ārstu. Aizsargājiet no saules gaismas un nepakļaujiet temperatūrai, kas pārsniedz 50°C/122°F. Uzglabāt sausā un vēsā vietā. Iznīcināt saskaņā ar valsts noteikumiem.