Turpināt Iepirkties

Felce Azzurra Virtuves virsmu tīrīšanas līdzeklis Classic 750ml

3,12

Felce Azzurra virtuves virtuves virsmu tīrīšanas līdzeklis ar dabīgu sastāvdaļu komponentiem nodrošina attaukojošu un saudzējošu virsmu tīrīšanu, novērš nepatīkamos aromātus.

Felce Azzurra Virtuves virtuves virsmu tīrīšanas līdzeklis

Klasisks universāls attaukošanas līdzeklis, kas piemērots visām cietām virsmām, atstājot tās tīras un patīkami aromātiskas.  Pateicoties dabiskas izcelsmes sastāvdaļām, šī formula maigi attīra un nepiesārņo apkārtējo vidi.

 

Tilpums: 750 ml

Ražotājs: Paglieri, Itālija.

Papildu informācija

Svars 0.860 kg

Ķīmiskais sastāvs

Ķīmiskais sastāvs (Reg.648/2004/EC): Satur: <5% jonu un nejonu virsmaktīvās vielas, Smaržvielas.

Lietošana

Lietošana: Izsmidziniet produktu tieši uz apstrādājamās virsmas, atstājiet dažas sekundes, noskalojiet ar mitru sūkli. Ideāli piemērots netīrumu un tauku noņemšanai no visām cietajām virsmām un auduma (pirms lietošanas veiciet krāsas noturības pārbaudi). Piesardzības pasākumi: pirms lielu virsmas platību tīrīšanas, pārbaudiet līdzekļa iedarbību un neliela laukuma. Nejauciet produktu ar citiem tīrīšanas līdzekļiem.

Piesardzības pasākumi

UZMANĪBU! Kairina ādu. Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Sargāt no bērniem. Valkājiet aizsargcimdus. Valkājiet acu / sejas aizsargus. SASKARĒ AR ĀDU: nomazgāt ar lielu ziepju un ūdens daudzumu. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Felce Azzurra Virtuves virsmu tīrīšanas līdzeklis Classic 750ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *