Turpināt Iepirkties

Felce Azzurra Veļas mazgāšanas līdzeklis Aleppo 1,595 l

(1 klientu atsauksmes)

8,25

Felce Azzurra mazgāšanas līdzeklis ar Aleppo ziepēm  – efektīvu, koncentrētu formulu, kura dezinficē un atjauno audumu.

Felce Azzurra mazgāšanas līdzeklis ar Aleppo ziepēm

Apvienojot tradīcijas ar modernām tehnoloģijām un dabīgām sastāvdaļām radīta jauna efektīva koncentrēta formula, – enzīmu maisījums ar Aleppo ziepēm,  kas attauko un noņem netīrumus pat zemā temperatūrā, rūpīgi dezinficējot drēbes.  Pasargā un atjauno krāsas.  Piemērots krāsainām un baltām drēbēm.

 

Tilpums: 1,595ml

Ražotājs: Paglieri, Itālija

Papildu informācija

Svars 1.850 kg

Lietošanas norādījumi

Lietošana: Viena dozēšanas vāciņa tilpums ir 100ml. 1 mazgāšanai reizē ieteicams iekraut 4/5 kg veļas. Ietilpībai līdz 6 kg – pievienot papildus 20 ml. Paredzēts 29 mazgāšanas reizēm.

Lietošana (ietilpība 4-5 kg sausas veļas)Ūdens cietībaVidēji netīra veļaĻoti netīra veļa
MĪKSTS45 ml65 ml
VIDĒJI CIETS55 ml80 ml
CIETS65 ml90 ml

Ķīmiskais sastāvs

Ķīmiskais sastāvs (REG. 648/2004/CE): nejonu un anjonu virsmaktīvās vielas: 5 – <15%, Ziepes, Fosfonāti: < 5%, Enzīmi, Smaržvielas, Limonene, Hexyl Cinnamal, konservanti: Methylchloroisothiazolinone un Methylisothiazolinone. : Satur reakcijas masu: 5-chloro-2-methyl-4-isothiazolin-3-one and 2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1) – Var izraisīt alerģisku reakciju!

Svarīgas norādes

UZMANĪBU! Kairina ādu. Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Sargāt no bērniem. Pēc izmantošanās kārtīgi nomazgāt rokas.  Valkājiet aizsargcimdus. Valkājiet acu / sejas aizsargus. SASKARĒ AR ACĪM: vairākas minūtes uzmanīgi skalot ar ūdeni. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu kairinājums nepāriet, sazinieties ar ārstu.  Tikai ārīgai lietošanai. Neberiet produktu citā traukā!

1 atsauksmes par Felce Azzurra Veļas mazgāšanas līdzeklis Aleppo 1,595 l

  1. Renāte Kalniņa

    Loti labs veļas mazgāšanas līdzeklis

Pievienot atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *