Turpināt Iepirkties

Felce Azzurra aromātiskie kociņi Cherry Blossom & Peony 200ml

6,09

Felce Azzurra kociņi telpu aromatizācijai. Felce Azzurra neatkārtojama smaržu kompozīcijā sastāv no dzirkstošās bergamotes, mandarīna un greipfrūta notīm, savienojumā ar baltā muskusa, ķiršu, peonijas saldajām notīm. Aromáts mierpilnai májas atmosférai!

Felce Azzurra aromātiskie kociņi Ķiršu ziedi & Peonija

Smaržu kompozīcija:

Augšējā: Greipfrūts, Mandarīns;

Kodols: Ķiršu ziedi, Maijpuķīte, Peonijas ziedi;

Bāze: Dzintars, Vaniļa.

 

Tilpums: 200ml

Ražotājs: Paglieri, Itālija.

Ķīmiskais sastāvs

Ķīmiskais sastāvs: konservanti Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, Linalool, Butylphenyl methylpropional, Ethyl methylphenylglycidate, Tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, Hexyl cinnamal VAR IZRAISĪT ALERĢISKAS REAKCIJAS!

Lietošana

Lietošana: noņemiet difuzoru no iepakojuma, atskrūvējiet vāciņu, noņemiet plastmasas vāku, ieskrūvējiet vāciņu atpakaļ  un ievietojiet kociņus plastmasas pudelē.

Piesardzības pasākumi

UZMANĪBU! ĪPAŠI VIEGLI UZLIESMOJOŠS šķidrums un tvaiki! Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām. Sargāt no bērniem! Sargāt no karstuma, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas uguns un citiem aizdegšanās avotiem. Neizsmidzināt uz atklātas uguns vai citiem aizdegšanās avotiem! Nesmēķēt! Izmantot aizsargcimdus. Ugunsgrēka gadījumā: Ugunsdzēšanai izmantojiet oglekļa dioksīdu, ķīmiskos pulverus, smiltis vai inertu, ūdens aerosolu vai putas, kas piemērotas polārajiem šķīdinātājiem. Glabāt labi vēdināmās telpās. Turēt vēsumā. Ja rodas ādas kairinājums vai izsitumi, lūdziet mediķu palīdzību. Izvairīties no izplatīšanas apkārtējā vidē. Atbrīvoties no satura/ tvertnes saskaņā ar valsts noteikumiem. Tikai ārīgai lietošanai. Nenorīt.  NORĪŠANAS GADĪJUMĀ: Nekavējoties konsultējieties ar ārstu. Saglabājiet produkta iepakojumu vai produkta etiķeti

Jums arī varētu patikt…