Previous slide
Next slide

Saquella jau vairāk nekā 160 gadus ir itāļu ģimenes uzņēmums. Jau piecas paaudzes Saquella ir viens no izcilākajiem itāļu kafijas ražotājiem. Kopš 1856. gada Saquella ģimenei galvenais mērķis un svarīgākā misija ir nevainojama kvalitāte. Tieši tad Clemente Saquella uzsāka miežu, tējas, kakao produktu importu no eksotiskām valstīm. Savukārt Clementes dēli, kuri bija izcilas kafijas tīkotāji, nolēma nodarboties ar kafijas pupiņu importu.
Šobrīd Saquelle ir jau 7 kvalitātes sertifikāti, vairākkārtēji staprptautiski atzīti novērtējumi un ražotnes kvalitātes apstirpinājumi (tai skaitā arī ISO9001).
Paaudžu paaudzēs ģimene ir ievērojusi tradīcijas kafijas pupiņu apstrādē, tās vienmēr pirms un pēc apstādes tiek laboratoriski pārbaudītas. Saquella ir izvēlējusies labākās kafijas pupiņas no Peru, Kolumbijas, Brazīlijas un Indijas, lai vienmēr tiektos pēc izvirzītajiem augstajiem standartiem, aromātiskākās kafijas un eksluzivitātes garšā.

Saquella – nepārtraukta attīstība un sekošana inovācijām jau piektajā paaudzē!

Saquella ir viens no izcilākajiem itāļu kafijas ražotājiem. Kopš 1856. gada Saquella ģimenei galvenais mērķis un svarīgākā misija ir nevainojama kvalitāte.

Saquella ir izvēlējusies labākās kafijas pupiņas no Peru, Kolumbijas, Brazīlijas un Indijas, lai vienmēr tiektos pēc izvirzītajiem augstajiem standartiem, aromātiskākās kafijas un eksluzivitātes garšā.

Saquella – nepārtraukta attīstība un sekošana inovācijām jau piektajā paaudzē!

Extra crema kafijas pupiņas
Pievienot grozam
SAQUELLA šķīstošā kafija Premium
Pievienot grozam

SAQUELLA šķīstošā kafija Premium 100g

4,99
SAQUELLA šķīstošā kafija Classical
Pievienot grozam

SAQUELLA šķīstošā kafija Classical 100g

4,49
Saquella Gran Cru kapsulas
Pievienot grozam

SAQUELLA Gran Cru kafija kapsulās

3,99
SAQUELLA Bella Crema kafija kapsulās
Pievienot grozam

SAQUELLA Bella Crema kafija kapsulās

3,99
Unikāls Arabica un Robusta pupiņu maisījums no Santosas (Brazīlija), Centrālamerikas un Indijas. Īpaši iesakām izbaudīt šo kafiju pēc maltītes.
Pievienot grozam
Hot
Vidēji stipra kafija no augstvērtīgas Centrālamerikas un Brazīlijas kafijas pupiņu izlases. 100% Arabica šķirnes kafijas pupiņas.
Pievienot grozam

SAQUELLA 100% Arabica kafijas pupiņas 1000g

22,99
-24%
Unikāls Brazīlijas apgabala Santosas, Indijas un Centrālāfrikas labāko kafijas pupiņu maisījums.Īpaši piemērots espresso, latte un kapučīno pagatavošanai.
Pievienot grozam

SAQUELLA Gran Crema kafijas pupiņas 1 kg

15,99
Saquella Espresso ORO
Pievienot grozam

SAQUELLA Espresso ORO malta kafija 250g

6,99
SAQUELLA Gran Crema  malta kafija ar Brazīlijas, Indijas un Centrālāfrikas labāko pupiņu maisījumu.Īpaši piemērots espresso, latte un kapučīno pagatavošanai.
Pievienot grozam

SAQUELLA Gran Crema malta kafija 250g

4,99
SAQUELLA malta kafija 100% Arabica
Pievienot grozam

SAQUELLA 100% Arabica malta kafija 250 gr

5,20