Slide 1
ĪSTA BAUDA

Ar Itāļu espresso kafiju!

Slide 1 - copy
ĪSTA BAUDA

Ar Itāļu espresso kafiju!

Slide 1 - copy - copy
ĪSTA BAUDA

Ar Itāļu espresso kafiju!

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Saquella jau vairāk nekā 160 gadus ir itāļu ģimenes uzņēmums. Jau piecas paaudzes Saquella ir viens no izcilākajiem itāļu kafijas ražotājiem. Kopš 1856. gada Saquella ģimenei galvenais mērķis un svarīgākā misija ir nevainojama kvalitāte. Tieši tad Clemente Saquella uzsāka miežu, tējas, kakao produktu importu no eksotiskām valstīm. Savukārt Clementes dēli, kuri bija izcilas kafijas tīkotāji, nolēma nodarboties ar kafijas pupiņu importu.
Šobrīd Saquelle ir jau 7 kvalitātes sertifikāti, vairākkārtēji staprptautiski atzīti novērtējumi un ražotnes kvalitātes apstirpinājumi (tai skaitā arī ISO9001).
Paaudžu paaudzēs ģimene ir ievērojusi tradīcijas kafijas pupiņu apstrādē, tās vienmēr pirms un pēc apstādes tiek laboratoriski pārbaudītas. Saquella ir izvēlējusies labākās kafijas pupiņas no Peru, Kolumbijas, Brazīlijas un Indijas, lai vienmēr tiektos pēc izvirzītajiem augstajiem standartiem, aromātiskākās kafijas un eksluzivitātes garšā.

Saquella – nepārtraukta attīstība un sekošana inovācijām jau piektajā paaudzē!

Saquella ir viens no izcilākajiem itāļu kafijas ražotājiem. Kopš 1856. gada Saquella ģimenei galvenais mērķis un svarīgākā misija ir nevainojama kvalitāte.

Saquella ir izvēlējusies labākās kafijas pupiņas no Peru, Kolumbijas, Brazīlijas un Indijas, lai vienmēr tiektos pēc izvirzītajiem augstajiem standartiem, aromātiskākās kafijas un eksluzivitātes garšā.

Saquella – nepārtraukta attīstība un sekošana inovācijām jau piektajā paaudzē!