AROMĀTS VISAI DZĪVEI!
AROMĀTS VISAI DZĪVEI!
AROMĀTS VISAI DZĪVEI!
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Paglieri ir vadošais ķermeņa un veļas kopšanas produktu ražotājs Itālijā. Tā galvenā produktu līnija ir Felce Azzurra jeb zilā paparde, tulkojot no itāļu valodas, simbolizē noslēpumu. Tradīcijām bagāts un atpazīstams zīmols ar izcilu produktu kvalitāti. Kā ražotājs Paglieri jau kopš 1876. gadā nodarbojās ar smaržu un tualetes ūdeņu radīšanu, kuru izcelsme balstījās dabā atrodamo aromātos. Šī produkcija tika rūpīgi atlasīta un pieejama tikai ekskluzīvākajos parfimērijas veikalos. Paglieri ir pirmais ražotājs, kurš 1996. gadā šajā segmentā saņēmis ISO 9002 kvalitātes sertifikātu. Felce Azzurra ir viena no daudzajām produktu līnijām, kas tika radīta 1923.gadā. 

Paglieri ir vadošais ķermeņa un veļas kopšanas produktu ražotājs Itālijā. Tā galvenā produktu līnija ir Felce Azzurra jeb zilā paparde. Tradīcijām bagāts un atpazīstams zīmols ar izcilu produktu kvalitāti jau kopš 1876. gada. Ražotājs piedāvā produktus veļas, mājas un ķermeņa kopšanai.

Felce Azzurra – aromāts visai dzīve!

 Felce Azzurra visas sastāvdaļas ir uzmanīgi izvēlētas, lai garantētu rūpes gan par ķermeni, gan veļu, kā arī tīru un smaržīgu māju, jo, kā uzsver paši itāļi 

“...dabiskās sastāvdaļas, pirmkārt, rūpējas par jums. Tā smarža ir tikai patīkams blakusefekts.”